Databáze překladatelství a tlumočnictví Databáze překladatelství a tlumočnictví

Databáze překladatelů a agentur v ČR

Channel Crossings - překlady a tlumočení

Praha 8 překlady, tlumočení, korektury Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Mgr. Michael Janský

Plzeň 4 překlady, korektury Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Mgr. Petra Marxová

Kladno překlady, tlumočení, konzultace Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Mgr. Jana Palečková

Praha 14 překlady, korektury Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

MUDr. Petr Vaněk - (nejen) lékařská angličtina

Brno-Bystrc překlady Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

EKO Překlady s.r.o.

Praha 4 překlady, korektury Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Mgr. et Mgr. Viera Boumová

Brno-Královo Pole překlady, tlumočení, korektury Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Mgr. Hana Staňková - překladatelka, tlumočnice

Brno-střed překlady, tlumočení Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Bc. Martina Eisner

Ústí nad Labem-Střekov překlady Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Překlady Plzeň Mgr. Czinnerová soudní tlumočník

Plzeň 3 překlady, tlumočení Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Cvrkal - překlady s.r.o.

Jihlava překlady, tlumočení, korektury Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Překladatelna.cz

Dolní Břežany překlady, korektury, konferenční servis, lokalizace Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

I. T. C. - Ing. Jan Žižka

Praha 2 překlady, tlumočení Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Mgr. Věra Šustková

Bravantice překlady, tlumočení Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Zuzana Mikesková

Bělkovice-Lašťany překlady, tlumočení Databáze překladatelsví a tlumočnictví - seznam překladatelů a agentur v ČR (Praha, Brno, Ostrava, ...)

Databáze agentur a překladatelů

Databáze překladatelství a tlumočnictví

Databáze překladatelství a tlumočnictví – www.Tlumočení-Překlady.cz zahrnuje seznam překladatelských agentur v ČR, a také seznam samostatných překladatelů a tlumočníků, na které se můžete obracet přímo.

Databázi pravidelně aktualizujeme. Přesto se může stát, že znáte nějakého seriózního překladatele nebo tlumočníka, který v naší databázi není. V tom případě nám napište, rádi ho do databáze zařadíme, bez ohledu na to, ať je z Prahy, Brna nebo Dolní Lhoty.


Orientace v oboru překladatelství a tlumočnictví

Databáze překladatelství a tlumočnictví

Obor překladatelství a tlumočnictví má svá specifika. Abyste své relevantní požadavky na výběr překladatelské agentury nebo překladatele-tlumočníka uměli lépe definovat, doporučujeme vám přečíst si články na této stránce. Získaný přehled vám umožní komunikovat s agenturou na profesionální na úrovni, pomůže vám dobře si připravit podklady k překladu a nečekat zázraky, ale vědět o dostupných a reálných možnostech. S překladatelskou agenturou tak vytvoříte jeden tým a nebudete bojovat proti sobě.

Témata překladatelství a tlumočnictví

V článku Hledáme překladatele se seznámíte s možnostmi a parametry hledání překladatelů a překladatelských agentur na portálu Tlumočení-Překlady.cz. Kvalitní překladatele naleznete nejen v Praze a Brně, ale i dalších městech! Článek Výběr překladatelské agentury – poskytuje několik rad, jak si správně překladatele či překladatelskou agenturu vybrat. Jako např. na co si máte dát pozor, na co se ptát, kdy zvolit soukromého překladatele a kdy využít služeb agentury. Překladatelské služby, jejich rozdělení a náplň přiblíží další článek. V čem spočívá práce překladatele a tlumočníka? – Jak mu můžete pomoci a co od něj můžete očekávat? Vyhotovila vám agentura dobrý překlad? Jak ho rozeznáte od špatného? Na co se zeptali jiní a co by mohlo zajímat i vás? Tyto a další dotazy k problematice překladů a tlumočení hledejte vlevo v seznamu článků.

Články a informace

Jak vybrat dobře a rychle?

Každý překladatel je specializovaný a každá překladatelská agentura dělá některé obory více a jiné méně. Vybrat vám pomůže portál Tlumočení-Překlady.cz. K efektivnímu výběru ale potřebujete alespoň základní orientaci v oboru překladatelství a tlumočnictví. Před hledáním překladatele si prosím přečtěte několik článků s radami, jak na to, čeho si všímat, co očekávat a jak překladateli práci usnadnit. Pár minut investovaného času se Vám rozhodně vrátí.

Hledání překladatele nebo agentury Druhy překladů Druhy tlumočení Doplňkové služby k překladům Ostatní informace k překladům

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
I. T. C. - Jan Žižka www.EKOPreklady.cz Chicory Cvrkal - překlady Jazyková škola Lingua doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo