Certifikát garantovaných překladatelů Certifikát garantovaných překladatelů

Značka „Garantovaný překladatel“

Certifikace „Garantovaný překladatel“ je orientovaná na spotřebitele (zákazníka) a zaměřená na korektnost a vstřícnost jednání překladatele ve vztahu k zákazníkovi. Je překladateli udělována dočasně, na základě splnění certifikačních kritérií (viz níže) a na základě našich subjektivních zkušeností s komunikací s překladatelem a s jeho jednáním. Překladatelé bez značky proto nemusejí být nutně horší.

Garance spokojenosti zákazníka

Garantovaní překladatelé se zavázali dodržovat Kodex jednání se zákazníky. Pokud s prací garantovaného překladatele / agentury nebo s jejich přístupem k zakázce nebudete spokojeni, stěžujte si u nás. Garantujeme, že stížnosti řešíme, prověřujeme a při nespokojenosti zákazníků překladatele a překladatelské firmy z Registru překladatelských firem vyřazujeme nebo jim odejmeme certifikaci Garantovaného překladatele. Doposud jsme vyřadili 95 překladatelů a agentur. Zůstávají jen ti skutečně dobří, kteří řeší zakázky bezproblémově.

Garantovaný = prověřený

U garantovaných překladatelů a agentur zaručujeme, že služby, které v prezentaci nabízejí, také skutečně dělají. Garantovaní překladatelé a firmy musejí splnit řadu kritérií, např. poskytnout zákazníkům údaje o vzdělání, praxi, hospodářských výsledkcích, ukázky překladu… a přijmout závazný standard slušného jednání se zákazníkem. Minimálně 4x ročně jsme s těmito firmami v kontaktu a ony nám potvrzují rozsah poskytovaných služeb.

Garantujeme profesionalitu překladatele

Překládat pro veřejnost je náročné nejen na překladatelskou odbornost, ale také na komunikační dovednosti a organizační um. Úspěšné dokončení zakázky znamená dobře komunikovat se zákazníkem a dobře odhadnout svůj čas a schopnosti. Dokončit zakázku v termínu neumí každý. Často musíme odmítat registrace překladatelských amatérů nebo vyřazovat překladatele, kteří sice umí cizí jazyk, ale celkově se jeví jako neschopní zorganizovat a řídit průběh zakázky.

Garance přímého kontaktu

Pokud na zakázku spěcháte, kontaktujte telefonicky garantované překladatele a zarezervujte si jejich volnou kapacitu. Zatelefonujte jim i v případě, když zasíláte poptávku mailem nebo přes formulář.

Negarantovaný = námi neprověřený

Překladatelé, které nemůžeme garantovat, jsme prověřili pouze při jejich registraci. Nemůžeme ale zaručit, že služby stále poskytují v rozsahu uvedeném v prezentaci. Pokud překladatel práci ukončí, omezí nebo přeruší, málo kdy nás o tom informuje nebo sám od sebe zruší prezentaci v registru překladatelských firem. Zákazník pak čeká na kalkulaci od překladatele marně.

Pochvaly a stížnosti na překladatele

Ohodnoťe svoji zkušenost s konkrétními překladateli. Šikovným pomůžete a špatné z Registru překladatelských firem vyřazujeme.

Články a informace

Jak vybrat dobře a rychle?

Každý překladatel je specializovaný a každá překladatelská agentura dělá některé obory více a jiné méně. Vybrat vám pomůže portál Tlumočení-Překlady.cz. K efektivnímu výběru ale potřebujete alespoň základní orientaci v oboru překladatelství a tlumočnictví. Před hledáním překladatele si prosím přečtěte několik článků s radami, jak na to, čeho si všímat, co očekávat a jak překladateli práci usnadnit. Pár minut investovaného času se Vám rozhodně vrátí.

Hledání překladatele nebo agentury Druhy překladů Druhy tlumočení Doplňkové služby k překladům Ostatní informace k překladům

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
I. T. C. - Jan Žižka www.EKOPreklady.cz Chicory Cvrkal - překlady Jazyková škola Lingua doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo