Registrace nové agentury/překladatele/tlumočníka

Kdo se může zaregistrovat do registru překladatelských firem

Registr překladatelských firem - profesní databáze překladatelských agentur, překladatelů a tlumočníků - je určena výhradně pro profesionály v oboru, kteří poskytují své služby veřejnosti a firmám; tj. pro společnosti (agentury, jazykové školy, sdružení překladatelů a tlumočníků) a soukromé překladatele s živnostenským listem i zaměstnance v oboru, kteří přijímají soukromé zakázky.

Rozhodující je, aby každý registrovaný byl schopen reagovat na poptávku, aby svoji práci odvedl profesionálně a seznámil se s kodexem komunikace se zákazníkem. To je podmíněno aktivní činností v oboru, vzděláním, zkušeností a lidským přístupem. Registrovat by se měl překladatel, kterého živí překlady alespoň z poloviny.

Pokud nejste firma a nemáte živnostenský list

Pokud nejste firma, ale aktivně působíte v oboru (jste například zaměstnán jako překladatel/tlumočník apod.) a překládáte například na dohodu o provedení práce a domníváte se, že můžete nabídnout kvalitní překladatelské služby, jako IČ zadejte 0000 a místo firmy vyplňte své jméno.

Registrační formulář

Postup registrace

Nejprve si přečtěte úvodní slovo a podmínky registrace. Pak vyplňte formulář na této stránce a odešlete ho. Následuje telefonický pohovor, kde se budeme překladatelů ptát na praxi, vzdělání, agentur na historii. Probereme Váš postoj k našim zásadám přístupu k zákazníkům. Pokud dojdeme ke vzájemné shodě, dokončíme registraci, zašleme vám přístupové heslo a úvodní informace pro vstup do systému a projdete krátkým zaškolením, jak se v našem systému dobře prezentovat.


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Jazyková škola Lingua Cvrkal - překlady I. T. C. - Jan Žižka www.EKOPreklady.cz
Reklama: