Registrace nové agentury / překladatele / tlumočníka

Kdo se může zaregistrovat do registru překladatelských firem

Registr překladatelských firem - profesní databáze překladatelských agentur, překladatelů a tlumočníků je určena výhradně pro profesionály v oboru, kteří poskytují své služby veřejnosti; tj. pro společnosti (agentury, jazykové školy, sdružení překladatelů a tlumočníků) a soukromé překladatele s živnostenským listem i zaměstnance v oboru, kteří přijímají soukromé zakázky.

Rozhodující je, aby každý registrovaný byl schopen reagovat na poptávku veřejnosti a aby svoji práci odvedl dobře. To je podmíněno aktivní činností v oboru, vzděláním a zkušeností. Registrovat by se měl překladatel, kterého živí překlady alespoň z poloviny.

Pokud nejste firma a nemáte živnostenský list

Pokud nejste firma, ale aktivně působíte v oboru (jste například zaměstnán jako překladatel / tlumočník a pod.) a překládáte například na dohodu o provedení práce a domníváte se, že můžete nabídnout kvalitní překladatelské služby, jako IČ zadejte 0000, místo firmy vyplňte své jméno a kromě odeslání formuláře nám napište. Popište svoji praxi a doložte ji dle uvážení. Rádi Vás zaregistrujeme, ale určitě chápete naši snahu o udržení kvality, protože dnes příležitostně „překládá” téměř každý.

Postup registrace

Průběh registrace

Nejprve si přečtěte úvodní slovo a podmínky registrace. Pak vyplňte formulář na této stránce a odešlete ho. My zadané údaje zkontrolujeme, prověříme vaši firmu v obchodním rejstříku a vyhledáním údajů na internetu a zašleme vám přístupové heslo a úvodní informace pro vstup do systému. Registraci nedělá automat, ale člověk, proto přihlašovací údaje nepříjdou obratem , ale s určitým zpožděním (maximálně do tří pracovních dnů).

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Chicory Jazyková škola Lingua Cvrkal - překlady I. T. C. - Jan Žižka www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo