Mgr. Petra Marxová Soudní překladatelka a tlumočnice

Zkalkulovat cenu služeb

Proč si vybrat mě

3 důvody proč si vybrat mě

  1. VZDĚLÁNÍ V OBORU (nejen VŠ)

  2. PRAXE - 20 let zkušeností

  3. 100% PEČLIVOST

3 výhody, které nabízím

  1. SPECIALIZACE - právnická AJ

  2. OSOBNÍ ODPOVĚDNOST

  3. CENA bez DPH a příplatků za odbornost

A navíc…

Pracuji z domova, takže po dohodě můžete přinést listiny k překladu nebo vyzvednout hotový překlad téměř kdykoli (i pozdě večer nebo o víkendu). Svázání, případně i kratší překlad, provedu i na počkání (posezení v kanceláři nebo na zahradě, k dispozici knihy ke čtení i připojení k WiFi, parkování před domem v centru Kladna pro zákazníky zdarma).

Můj hlavní přínos pro vás

1. Jsem kvalifikovaná – úroveň znalosti jazyka mohu doložit vysokoškolským diplomem, státní překladatelskou zkouškou (C2) a certifikáty.

2. Jsem pečlivá – i po dvaceti letech překladatelské praxe si pozorně ověřuji každý termín, nejasnosti konzultuji s klienty i dalšími odborníky a osobně provádím důslednou kontrolu každého dokončeného překladu.

3. Jsem zodpovědná – neslibuji zázraky, ale přijímám jen zakázky z oborů, kterým rozumím a s termíny, které jsem schopná dodržet. Přesnost má přednost před rychlostí.

Co umím opravdu nejlépe

1. Specializuji se především na právní překlady – jako absolventka kurzů zaměřených na právo a anglickou právnickou terminologii při Právnické fakultě UK s dlouholetou praxí s překlady a korekturami smluv, prohlášení, vyhlášek, stanov, komentářů, plných mocí… nabízím kvalitní překlady dokumentů z i do anglického jazyka.

2. Dále překládám texty z oborů:

  • pedagogika a psychologie
  • hudba
  • cestovní ruch
  • jiné dle dohody,

ne však vysoce odborné texty z technických oborů

3. Spolupracuji s renomovanými překladatelskými agenturami, mezi mé přímé nebo nepřímé klienty patří advokátní či realitní kanceláře, české i mezinárodní společnosti i soukromé osoby.


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz
Reklama: