Objednat služby

Mgr. Aleš Burget Překladatel a tlumočník

Mgr. Aleš Burget, Osobní informace

Co byste o mně měli vědět

Zakládám si na seriózním přístupu a spolehlivosti. Proto se na mě zákazníci mohou vždy spolehnout.

Proč překládám a tlumočím

Komunikace v cizích jazycích je pro mě velká výzva. Baví mě neustále hledat nejpřesnější ekvivalent, nejvýstižnější formulaci, nejelegantnější vyjádření. V tomto oboru je stále co zlepšovat. Právě proto mě překládání a tlumočení nejspíš nikdy neomrzí.

Proč právě angličtina, francouzština, španělština a čeština

Jsem absolventem česko-francouzské sekce Gymnázia Matyáše Lercha v Brně. Francouzština tedy byla logickým výběrem. Už během studia jsem měl příležitost mnohokrát navštívit Francii a řeč této země se tak pro mě stala srdeční záležitostí.
Ke španělštině jsem se dostal díky zájmu o kulturu Španělska a latinskoamerických zemí, začal jsem se jí intenzivně věnovat a procvičoval ji během studijních pobytů a dovolených ve Španělsku a Latinské Americe (Chile).
Moje cesta k angličtině byla složitější. Začal jsem ji studovat už na základní škole, ale dobrou znalost a skutečný vztah k ní jsem získal až během svého patnáctiměsíčního pobytu ve Velké Británii po absolvování VŠ.

Odkud pocházím

Pocházím z Brna, žiju a působím v Praze. Díky tomu mohu být nablízku a plně k dispozici klientům, kteří v Praze sídlí nebo kteří sem přijíždějí z jiných částí republiky nebo ze zahraničí. Za tlumočením ale samozřejmě cestuji bez omezení.

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo