Objednat služby

TomGuide Translations Překladatelský servis

TomGuide Translations, Titulek

Naše nejprestižnější zakázka

Kromě řady technických překladů patří k našim nejprestižnějším zakázkám překlad série knih o přírodě od autorů Christine a Michel Denis-Huotových "Jaké je to být (lvem, gepardem a leopardem, vlkem, apod.)". Tuto zakázku jsme jako překlad z angličtiny do češtiny zpracovali pro zlínské nakladatelství Cupro Ukázky z těchto knih naleznete na našich stránkách zde?id=download.

Naše reference

Našim původním a kmenovým oborem jsou technické překlady a podle toho také vypadá struktura našich zákazníků. Dosud největší objem zakázek jsme zpracovali pro firmu BaSys CS – (stálý a výhradní obchodní partner předních společností jako Pioneer, Bose, Loewe, Monster Cable a Neutrik), pro kterou zajišťujeme kompletní služby, pokud jde o překlady manuálů, katalogů, textů smluv, apod., jako jeden ze dvou až tří dodavatelů.
Velký objem zakázek jsme zpracovali také pro přední poslechové studio High-End Audio Studio, kde jsme byli po dobu cca 12 let výhradním dodavatelem překladů manuálů z oblasti high-end hi-fi techniky, zejména značek Creek, Pathos, Clearaudio, Copland, Primare, Velodyne, apod. Pro tuto firmu jsme také autorsky zpracovali webové stránky
V roce 2009 jsme vyhráli výběrové řízení na překlad webových stránek prestižní stavební společnosti VSL Systémy, s.r.o. do angličtiny, viz též níže uvedený obrázek.

Pro následující společnosti (výčet není konečný) jsme zajišťovali vysoký počet menších až středně velkých zakázek jako jeden z dodavatelů:

Electrolux (divize bílého zboží a Food Service Equipment), Xerox, Danfoss (chlazení, topení a klimatizace), Esselte (kancelářské doplňky), Comax (herní a výherní systémy), EESA, s.r.o. (vývoj a výroba magnetoindukčních průtokoměrů a měřičů tepla).

TomGuide Translations, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Ing. Tomáš Ježek

Ing. Tomáš Ježek

U nemocnice 1936, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu TomGuide Translations

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo