MARKET LINGUA s.r.o. Překladatelský servis

Zkalkulovat cenu služeb

Reference

Naše nejprestižnější zakázka

Klíčové reference

Překlady

Tlumočení

Lokalizační případy

Naše reference

Mezi našimi zákazníky jsou významné české překladatelské agentury, nadnárodní a národní organizace, ale i soukromé osoby.

Klíčové reference

Překlady

Tlumočení

Lokalizační případy

Reference

Cecoforma sa

Rámcový dodavatel pro evropské instituce (zejména Evropskou komisi a Výbor regionů). Zajišťujeme logistiku pro zhruba 150 akcí ročně a za posledních 8 let jsme pracovali ve více než 100 zemích světa.

Market Lingua, zastoupená Tatianou Porhomovici, pro nás zajišťovala tlumočení semináře Východního partnerství o reformách soudnictví a soudní spolupráci v občanských a trestních věcech, který se konal 12.-18. prosince 2010 v Kroměříži v České republice. Tatiana zajistila 4 tlumočníky pro následující jazyky: CZ-RU a CZ-ENG.
Tlumočení bylo opravdu dobré, ačkoliv podmínky práce byly docela obtížné, protože někteří přednášející z Běloruska a dalších zemí Východního partnerství hovořili velmi rychle a se silným přízvukem. Všichni účastníci (vysoká úroveň, ředitelé a ministři) byli velmi spokojeni s tlumočnickými službami.

Amaury Caeymaex
Manažer pro rámcové smlouvy
CECOFORMA sa
Kancelář v Bruselu
Belgie

MyEllan, s. r. o.

Společnost působí na evropském trhu v oblasti výroby a marketingu barevného skla a rychloobrátkového spotřebního zboží již čtrnáct let. Nabízí know-how, zkušenosti a výrobky prvotřídní kvality.

Na společnost Market Lingua jsme se obrátili pro pomoc v rámci uvádění a lokalizace jednoho z našich nových výrobků, pracího prostředku Ellan Universal Powder Laundry Detergent, v zemích západní a východní Evropy. Společnost Market Lingua přišla s vhodným názvem, zprostředkovala přípravu balíčku a webdesignu a provedla lokalizaci souvisejícího produktu a reklamních materiálů do devíti jazyků. Všechny služby byly provedeny komplexně, do všech detailů a s ohledem na lhůtu.
Yuri Mitkin
Generální ředitel
MYELLAN, s. r. o. Česká republika

Chequepoint, a. s.

Chequepoint a jeho partneři působí ve více než 77 zemích a nabízejí širokou škálu finančních a turistických služeb včetně mezinárodního převodu peněz, zahraniční měny a dalších služeb, které mohou být zapotřebí pro mezinárodní cestovatele.

Market Lingua pro nás překládá reklamní materiály a právní dokumentaci z angličtiny a češtiny do španělštiny, vietnamštiny, čínštiny, němčiny a angličtiny. Jsme příjemně překvapeni profesionálními a efektivními překladatelskými službami.
Tomáš Deml
Vedoucí provozu
CHEQUEPOINT, a. s.
Česká republika

Dimension Data Czech Republic, a. s
-----------------------------------.
Dimension Data je poskytovatelem specializovaných služeb a řešení v oblasti IT, který pomáhá klientům plánovat, budovat, podporovat a spravovat jejich IT infrastruktury.

Profesionální překlady a rychlé vyřízení překladových projektů. Uchování překladové paměti nám pomáhá snížit náklady na překlad průběžné technické dokumentace díky překladu pouze nových segmentů.
Jaroslav Vršecký
Servisní ředitel
Dimension Data Czech Republic, a. s.
Česká republika

Hronek Design, s. r. o.

Hronek Design, s. r. o. se specializuje na interiérový a exteriérový design a implementaci na klíč.

Market Lingua zajišťuje překlad našich webových stránek a právní dokumentace v angličtině a slovenštině. Služby jsou vždy poskytovány profesionálně a včas.
Tomáš Hronek
Ředitel
Hronek Design, s. r. o.
Česká republika

LICARD Euro Services GmbH
LUKOIL je významná mezinárodní vertikálně integrovaná ropná a plynárenská společnost, které patří 2,2procentní podíl na světové produkci ropy.

„Děkuji vám za vaši práci. Opravdu si vážím všeho, co děláte, zvlášť s ohledem na naše úplně šílené termíny dodání.“
Jsme velice spokojeni s překladatelskými a lokalizačními službami poskytovanými společností Market Lingua. Zajišťuje pro nás překlad technických příruček, právních dokumentů, aktuální obchodní dokumentace a prezentací v PowerPointu, včetně skenování a formátování dokumentů s needitovatelným formátováním.

Renarda Scherer
Asistentka ředitele
LICARD Euro Services GmbH
Rakousko

LUKOIL Česká republika

LUKOIL je významná mezinárodní vertikálně integrovaná ropná a plynárenská společnost, které patří 2,2procentní podíl na světové produkci ropy.

S Market Lingua spolupracujeme již více než 4 roky. Poskytuje nám tlumočnické a překladatelské služby usnadňující naše mezinárodní setkání a také zajišťuje překlad naší aktuální technické a finanční dokumentace. Jsme spokojeni s poskytovanými službami, rychlou komunikací a osobním přístupem projektových manažerů.
Bruha, Galina
Asistentka ředitele
LUKOIL Czech Republic, s. r. o.
Česká republika

Naši zákazníci
Firma Podrobnosti
Dimension Data Czech Republic, a. s.
Hronek Design, s. r. o.
LUKOIL Česká republika
LUKOIL Belgium NV
MARKET LINGUA s.r.o., Praha - MARKET LINGUA s.r.o.

Sídlo MARKET LINGUA s.r.o.

Mariánská 995/62, Praha 4

Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz
Reklama: