MARKET LINGUA s.r.o. Překladatelský servis

Zkalkulovat cenu služeb

Příjem a zpracování zakázek

Příjem a průběh překladatelských zakázek

Všechny vaše poptávky a objednávky jsou zpracovávány pomocí špičkových řídících a překladových systémů, zejména Quahill, SDL Trados a Memsource, které zajistí rychlé, spolehlivé a bezpečné zpracování vašich poptávek.

Rychlá poptávka

Přijímání zakázek a obchodní podmínky

Všechny vaše poptávky a objednávky jsou zpracovávány pomocí špičkových řídících a překladových systémů, zejména Quahill, SDL Trados a Memsource, které zajistí rychlé, spolehlivé a bezpečné zpracování vašich poptávek.

Co si rozmyslet před objednáním služeb

Jak pracujeme

1. Žádost o kalkulaci ceny

Zašlete nám požadavek s uvedením:
zdrojového / cílového jazyka,
požadovaného termínu dodání, a
připojte zdrojové soubory určené k překladu.

Zašlete nám požadavek s uvedením:
Zanalyzujeme soubory pro zjištění opakování, provedeme kontrolu formátování, vypočítáme vaši slevu a zašleme vám konečnou cenu překladu vašich zdrojových souborů.

Zcela zdarma zanalyzujeme vaši poptávku a provedeme kalkulaci ceny na základě vašich editovatelných zdrojových souborů. Díky tomuto postupu budete již předem znát celkovou cenu překladu, která je konečná.

Pokud vaše zdrojové soubory nejsou editovatelné a jejich konverze do editovatelného formátu není možná, konečná cena překladu bude vypočítaná na základě přeložených dokumentů. Před začátkem překládání bude stanovena pouze orientační cena objednávky.

2. Úhrada objednávky

Překlad začneme zpracovávat ihned po obdržení vaší platby naší zálohové faktury.

Platební podmínky:

V případě nových zákazníků požadujeme zálohu v plné výši cenové kalkulace před začátkem zpracování překladu (dostupné možnosti platby).
Pro stálé zákazníky nebo překladatelské agentury je možná měsíční fakturace zpracovaných objednávek, případně také fakturace po ukončení jednotlivých projektu (na základě dohody o spolupráci).
V případě rozsáhlejších projektů je možné se dohodnout na systému splátek, například: 50 % / 50 % apod.

Způsoby platby:

Platbu můžete pohodlně provést některým z následujících způsobů:

1. Internetový platební systém GoPay
GoPay je český, moderní, rychlý, internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí platby prostřednictvím elektronické peněženky a veškerých nejpopulárnějších platebních metod na českém internetu v rámci jediného uživatelského rozhraní. GoPay je partnerem vaší platby se zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí.

2. Internetový platební systém PayPal

3. Internetový platební systém Skrill

4. Bankovním převodem – Raiffeisen bank

3. Dodání překladu

Po dokončení překladu upravíme formátování přeložených souborů, zkontrolujeme splnění specifikací projektu a dodáme hotový projekt.

Převzetí překladu:
Po obdržení překladu a jeho vyhodnocení nám prostřednictvím e-mailu oznámíte, zda jste s překladem spokojeni.

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s překladem zcela spokojeni, zdarma provedeme jeho dodatečnou revizi s ohledem na vaše připomínky a zašleme vám zrevidovaný překlad k závěrečnému vyhodnocení.(Sto­procentní záruka kvality).

Dokončení:
Pokud budete s výsledným překladem spokojeni, zašlete nám e-mail s potvrzením převzetí překladu. Tímto se zakázka bude považovat za uzavřenou.

MARKET LINGUA s.r.o., Praha - MARKET LINGUA s.r.o.

Sídlo MARKET LINGUA s.r.o.

Mariánská 995/62, Praha 4

Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz
Reklama: