Objednat služby

MARKET LINGUA s.r.o. Překladatelský servis

MARKET LINGUA s.r.o., Titulek

Jak zajišťujeme kvalitu

Děláme maximum, abychom zajistili nejvyšší kvalitu překladu, tlumočení a lokalizačních služeb poskytovaných v souladu se specifikacemi vašeho projektu a termínem dodání.

 • Překlady provádějí pouze kvalifikovaní a zkušení lingvisté s technickou podporou grafických designerů a programátorů, čímž je zajištěna vysoká kvalita překladu a formátování podle zdrojových souborů.
 • V případě větších, specializovaných, a zejména technicky zaměřených překladových projektů připravujeme terminologické glosáře, které předkládáme zákazníkům ke schválení.
 • Pokud můžete poskytnout dřívější verze zdroje a překladu souborů nového překladového projektu, zdrojové soubory těchto verzí mohou být propojeny s překladem pro vytvoření referenční překladové paměti. Tato překladová paměť může být použita při zpracování nového překladového projektu, čímž se zajistí ještě větší jednotnost terminologie používané při překladu a dosáhne se významného snížení ceny překladu.
 • Překlad je vždy prováděn pomocí specializovaných překladatelských programů, které zajistí jednotnost použité terminologie, opakované použití již přeložených vět a hladkou spolupráci týmu překladatelů pracujících na vašem projektu.
 • Pokud přesto nejste s překladem zcela spokojeni, zdarma provedeme dodatečnou revizi překladu a nabídneme vám slevu z dříve dohodnuté ceny.
MARKET LINGUA s.r.o., Praha - MARKET LINGUA s.r.o.

Sídlo MARKET LINGUA s.r.o.

Mariánská 995/62, Praha 4
Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu MARKET LINGUA s.r.o.

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
 1. sponzorovaný odkaz
 2. sponzorovaný odkaz
 3. sponzorovaný odkaz
 4. sponzorovaný odkaz
 5. sponzorovaný odkaz
 6. sponzorovaný odkaz
 7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo