MUDr. Petr Vaněk - (nejen) lékařská angličtina Překladatel

Zkalkulovat cenu služeb

Proč si vybrat mě

4 důvody proč si vybrat mě

  1. Osobní zkušenosti v oboru a vlastní zapálení pro problematiku.

  2. Pracuji sám za sebe, takže prezentuji svou práci, za kterou přebírám i plnou zodpovědnost. V případě krajně obtížných výrazů je mým zvykem konzultovat výrazy s odborníky v daném oboru, popř. s rodilými mluvčími.

  3. Profese lékaře a akademická pozice na lékařské fakultě s přístupem k placeným odborným databázím.

  4. Úspěšné absolvování The United States Medical Licensing Examination s udělením lékařského diplomu ECFMG

3 výhody, které nabízím

  1. Časová flexibilita, individuální přístup stejně jako spolehlivost samozřejmostí.

  2. Stabilní potřeba odborné literatury, četba anglické literatury, stálý kontakt s rodilými mluvčími a vlastní touha se zdokonalovat mě neustále motivuje k udržování vysokého stupně znalostí gramatických a stylistických norem daného jazyka.

  3. Nabízím Vám osobní přístup, kvalitní služby a navíc za rozumnou cenu!

A navíc…

Moje celoživotní láska k angličtině mi umožnila poznat spoustu zajímavých lidí, zisk cenných dovedností a posunula mě ještě něco výš.

Můj hlavní přínos pro vás

Díky specializaci na jeden konkrétní jazyk a spolupráci s různými firmami mám každodenně příležitost být v kontaktu s širokým spektrem odborných oblastí, v rámci kterých si mohu prohlubovat a rozšiřovat svou slovní zásobu.
Studium na lékařské fakultě a následně profese lékaře mne přivedly k lékařské angličtině, kterou si zdokonaluji pravidelnými zahraničními cestami a odbormými pobyty.
Profesním posunem pro mne byl několikaletý proces certifikace pro profesi lékaře ve Spojených státech, což mě každodenně nutilo pracovat s odbornou anglickou literaturou.

Co umím opravdu nejlépe

Převážně jsem pracoval s překlady zaměřenými na medicínu, vědu a výzkum, mám největší praxi v překladech odborných a populárně naučných článků, technické dokumentace, návodů pro přístroje a zařízení, apod. S radostí Vám však přeložím běžnou angličtinu.
Překládám:
drobné i větší zakázky
jeden list i rozsáhlé texty
angličtinu každodenního života i odbornou

Moje tradice, historie a zkušenosti

Měl jsem možnost spolupracovat s firmami i jednotlivci profilujícími se v nejrůznějších oblastech lidské činnosti. Každá spolupráce mě obohatila a posunula dále, ať to byly překlady pro soukromého lékaře, či velkou agenturu. Překládal jsem články, dopisy, návody k přístrojům i například postupy operačních technik.

MUDr. Petr Vaněk - (nejen) lékařská angličtina, Brno - Petr Vaněk Důvěryhodná a garantovaná překladatelská firma

Pobočka Petr Vaněk

Ondrouškova 17, Brno-Bystrc

Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz
Reklama: