Bc. Viktor Veselý, DiS. (bilingvní rodilý mluvčí) Překladatel

Zkalkulovat cenu služeb

Reference

Moje nejprestižnější zakázka

Zakázka pro výrobce šperků a snubních prstenů ALO Diamonds (dnes ALO Jewelry cz). Na jaře roku 2016 připravovali vlastní výrobu nové modelové řady zhruba 30. dámských a pánských snubních prstenů. Pro tyto přípravy bylo potřeba tlumočit odborné školení na obráběcích strojích,vedené konzultantem z německé firmy, která stroje dodávala. Mimo to jsem tlumočil odborná doporučení pro výběr materiálu, jeho zpracování, leštění, laserové gravírování, galvanizace, palladiování, rodiování apod.

Moje reference

V poslední době pracuji z velké části pro menší české firmy a soukromé klienty.
Do seznamu níže jsem zahrnul ty nejvýznamnější, pro které jsem již přeložil stovky stránek, nebo odtlumočil více jak 60 hodin. Obory se různí. Název firmy a popis spolupráce, Vám často napoví, čím se zabývají a tudíž, čeho se jejich překlady týkají.

Moji zákazníci
Firma Popis
VIP Homes, s.r.o. Překlady webových článků, lokalizace webových stránek, překlady prezentací.
ESTATE Magazine ČR Spolupráce od začátku roku 2016. Každý měsíc překládám dva články pro luxusní realitní magazín Estate, do rubriky Auto@Moto, a Speciál (kuchyňské trendy, moderní pracovna, Wellness zahrady...). Strukturu a obsah článků většinou vytvářím sám a pro rešerši využívám německých zdrojů.
ALO Jewlery.cz překlad a tlumočení školení nové modelové řady snubních prstenů. Dále tlumočení během instalace různých přístrojů pro výrobu a zpracování šperků (obráběcí stroje, lasery, leštící a ultrazvukové stroje, koupel pro prorodiování či palladiování apod.)
Conventia Events, s.r.o Překlad promo materiálů pro Realitní kongres 2016
Novej Zážitek.cz Překlad dílčích produkčních materiálů, překlad titulků pro filmovou produkci. Komunikace se zahraniční klientelou.
Bc. Viktor Veselý, DiS. (bilingvní rodilý mluvčí), Praha - Viktor Veselý Důvěryhodná a garantovaná překladatelská firma

Privat Viktor Veselý

Strakonická 1424, Praha 5

Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz
Reklama: