MERIVA TRANSLATIONS s.r.o.

MERIVA TRANSLATIONS s.r.o. Překladatelská agentura

Zkalkulovat cenu služeb

Proč si vybrat nás

3 důvody proč si vybrat nás

  1. Specializace na anglický jazyk - překládáme v kombinaci čeština i slovenština.

  2. Odborné překlady - právo, ekonomie, marketing, technika

  3. Profesionální překladatelé - nejvyšší vzdělání a mnohaletá praxe

3 výhody, které nabízíme

  1. Překlad vždy od profesionála

  2. Překlad vždy včas

  3. Překlady s věrností slevou

A navíc…

Klademe důraz na profesionální komunikaci s klientem, tak aby byl maximálně spokojen.

Náš hlavní přínos pro vás

Specializace na angličtinu

Překladatelská agentura Meriva Translations s.r.o. se jako jediná v České republice specializuje na překlady do angličtiny a na překlady z angličtiny. Jako svůj výchozí mateřský jazyk pokládáme jak češtinu, tak slovenštinu. Můžeme Vám tak nabídnout nejen překlad z češtiny do angličtiny, ale také překlad ze slovenštiny do angličtiny a naopak. Poskytujeme zároveň překlady v kombinaci čeština – slovenština.

Naše dlouhodobá zkušenost v tomto oboru ukázala, že klienti stále více upřednostňují kvalitu překladu před nabídkou levné ceny. Proto jsme se rozhodli, že tuto úzkou specializaci na jeden jazyk – angličtinu – zachováme i do budoucna.

Předností naší překladatelské agentury je tak jednoznačně špičkový překlad anglických textů za rozumnou cenu. Naše překlady zajišťují jedni z nejlepších překladatelů angličtiny v rámci České a Slovenské republiky. Vesměs jsou to překladatelé, kteří získali nejvyšší jazykové zkoušky pro znalost anglického jazyka a kteří se zároveň zaměřují na určitý úzký okruh oborů (právo, ekonomie, prezentace, technika). Více informací o našem přístupu k oboru se můžete dozvědět v sekci Kdo je MERIVA?

Odborné překlady

Chcete opravdu špičkový odborný překlad? Odborné překlady vyžadují po překladatelích maximální pečlivost a mnohaleté zkušenosti, tak aby se při překladu dokázali vypořádat s mimořádně náročnou terminologií a stylistikou. A přesně to naši překladatelé splňují.
Překladatelská agentura MERIVA vám dokáže poskytnout mimořádně kvalitní překlady v těchto oborech:

Každý z těchto oborů je zpracováván úzce specializovaným překladatelem, který má mimořádný přehled v daném oboru a často se dál vzdělává. Pokud tedy máte zájem o profesionální odborný překlad, neváhejte a kontaktujte naši společnost. Jistě vám nabídneme ten nejlepší poměr cena/kvalita.

Co umíme opravdu nejlépe

Právní překlady

Překlady právních dokumentů jsou mimořádně náročné na použití správné terminologie a stylistiky. Proto je třeba právní překlad zadat opravdu špičkovému překladateli, pro něhož je překlad smlouvy běžnou záležitostí a perfektně se vyzná v dané oblasti.
Naší hlavní činností jsou překlady právních textů. Denně překladáme smlouvy různých druhů, smluvní dokumentace, normy, soudní rozhodnutí, texty ze občanského práva či obchodního práva atd. Zvládáme i tzv. křížové překlady, kdy např. smlouva kombinuje nejen právní terminologii, ale i technický popis zařízení.

Ekonomické překlady

Ekonomické texty jsou plné nejen čísel a výpočtu, ale specifické terminologie, které rozumí jen ekonomicky orientovaní překladatelé. Naše společnost má např. překladatele, který studoval na vysoké škole nejen jazyk, ale také ekonomii. S touto výbavou dokážeme přeložit mimořádně náročné ekonomické texty, jako jsou výsledovky, rozvahy, finanční analýzy, znalecké posudky atd.

Prezentační překlady

Překlady prezentačních materiálů zahrnují www stránky, katalogy, reklamní letáky. Jedná se o oblast, která vyžaduje od překladatele perfektní cit pro jazyk. Dané texty jsou totiž určeny právě pro veřejnou prezentaci, kde každý detail musí být správně jazykově uchopen. Častou jsou tyto texty jediným prostředníkem mezi výrobcem a zákazníkem – na každém detailu tedy záleží. Naši překladatelé a rodilý mluvčí anglického jazyka dokáží nasměrovat Váš text právě na to publikum, které potřebujete.

Technické překlady

Technické překlady jsou obtížné zvláště z toho důvodu, že není příliš technických specialistů, kteří by bravurně zvládali i jazykový překlad. I technický překlad vyžaduje cit pro stylistiku a technické překlady nesmějí rozhodně být prováděny na úkor jazykové stránky. Naši překladatelé splňují jak odborná, tak jazyková kritéria. Překládáme návody k použití, manuály, normy, certifikace a další technické specifikace.

Naše tradice, historie a zkušenosti

Počátky

Překladatelská agentura Meriva Translations s.r.o. má své počátky již v roce 2001, kdy jsme začínali jako živnostníci a postupně jsme na svoji stranu – tedy stranu kvality – získali první zákazníky. Díky naší kvalitní překladatelské práci jsme postupně získali pověst dobrého partnera v oblasti překladů angličtiny.

S.R.O.

Nakonec jsme v roce 2007 založili společnost s ručením omezeným, která se v současné době zaměřuje na vysoce kvalitní překlady v oblasti práva, ekonomie, prezentace a techniky. Dále se soustřeďujeme na vyhledávání kvalitních profesionálních překladatelů, kteří dokáží zpracovávat ty nejobtížnější tex­ty.

Současnost

Překladatelská agentura MERIVA TRANSLATIONS s.r.o. již přeložila tisíce stránek pro státní instituce, univerzity, mezinárodní korporace, středně velké podniky i zcela malé firmy. Naším cílem je vždy odevzdat ten nejlepší překlad za pokud možno rozumnou cenu. Vsázíme na kvalitu a specializaci. Pokud tedy chcete špičkový překlad, neváhejte se na nás obrátit.

MERIVA TRANSLATIONS s.r.o., Tábor - Meriva Translations

Sídlo Meriva Translations

Topolová 113, Tábor

Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz
Reklama: