Objednat služby

Mgr. Nina Baše Překladatelka a tlumočnice

Mgr. Nina Baše, Titulek

Příjem a průběh překladatelských zakázek

Chcete-li poptat překlad, můžete mě kontaktovat e-mailem (ninasva@centrum.cz, odpověď do druhého dne) nebo telefonicky (604335510). Máte-li text v elektronické podobě, zašlete mi jej e-mailem k nacenění s informací o Vámi požadovaném termínu vyhotovení. Já Vám do druhého dne sdělím konečnou cenu překladu. Pokud se rozhodnete překlad zadat, začnu na něm pracovat. V případě jednotlivých zakázek zaplatíte za překlad on-line před jeho předáním. V případě dlouhodobé spolupráce Vám vystavím fakturu s dohodnutou splatností.

Objednání a realizace tlumočení

S poptávkou tlumočení mě můžete kontaktovat e-mailem (ninasva@centrum.cz, odpověď do druhého dne) nebo telefonicky (604335510). Pokud přesně nevíte, jaký druh tlumočení potřebujete, ráda Vám poradím. Sdělím Vám také cenu tlumočení. Pokud se rozhodnete tlumočení objednat, budu Vás informovat, jaké podklady a informace potřebuji pro přípravu. Poradím Vám také ohledně organizačního zajištění tlumočení tak, aby vše probíhalo hladce. Při první zakázce požaduji zálohu předem, při dalších probíhají platby na základě faktur.

Přijímání zakázek a obchodní podmínky

Veškeré informace Vám ráda poskytnu na telefonním čísle 604335510 nebo na e-mailu ninasva@centrum.cz

Jednorázové zakázky je možno zadat e-mailem nebo osobně, předání probíhá elektronickou cestou nebo ve formě výtisku. Platíte elektronicky nebo hotově při převzetí překladu. V případě tlumočení požaduji při první zakázce zálohu předem. Při dlouhodobé spolupráci fakturace dle dohody.

Mgr. Nina Baše, Praha - Mgr. Nina Baše

Mgr. Nina Baše

Vršovice, Praha 10

Důležité oznámení

V únoru 2016 jsem byla zapsána na seznam soudních tlumočníků Ministerstva spravedlnosti Polské republiky. Nově Vám tedy mohu nabídnout i překlady se soudním ověřením požadované orgány a subjekty z Polska.

Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu Mgr. Nina Baše

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo