Objednat služby

Mgr. Marek Bednář Překladatel

Mgr. Marek Bednář, Proč si vybrat právě mě

3 důvody proč si vybrat mě

 1. důraz na kvalitu, přirozenost a přesnost výsledného textu

 2. rychlé provedení zakázky

 3. práce v široké škále oborů

3 výhody, které nabízím

 1. příznivá cena bez kompromisů na kvalitě

 2. flexibilita

 3. aktivní komunikace s klientem

Můj hlavní přínos pro vás

Problematika překladu a komunikace v různých jazycích mne vždy zajímala a fascinovala, a proto beru práci překladatele velmi vážně. Tato profese navíc nabízí nenahraditelné možnosti získávat nové poznatky a zkušenosti z různých oborů a proto se nikdy nebráním práci v nových oblastech.

Kvalita a přirozenost výsledného textu je pro mě vždy prioritou. Proto dbám na přesnost terminologie a faktologickou stránku textu. Kdykoliv mohu, aktivně komunikuji se zákazníkem, abych zaručil, že výsledný text splňuje všechny požadavky, a vyhnul se možným nedorozuměním. Zároveň však dbám také na rychlost překladu a dle možností také na vizuální stránku originálu, aby u zákazníka nevznikala potřeba dokument znovu upravovat.

Co umím opravdu nejlépe

Díky osobnímu zájmu o elektroniku a různé aspekty počítačového softwaru, od vývoje přes uživatelské rozhraní až po samotnou práci s programem, mám velké zkušenosti s terminologií z oblastí výpočetní techniky, programování a herního průmyslu, a to jak v češtině, tak v angličtině. Mnozí z mých známých dokonce v této oblasti přímo pracují, a mám tudíž možnost problematické pasáže či terminologii bez prodlení prodiskutovat s opravdovými odborníky, aniž bych se musel opakovaně obracet na klienta s dotazy, a zbytečně mu tím přidával práci.

Moje tradice, historie a zkušenosti

Překlad je skvělou příležitostí získávat nové informace a rozšířit si obzory. Při své práci jsem se tak již setkal s texty z oblasti chemie, biologie, topografie, strojírenství, ekologie, energetiky, školství, psychologie, stavebnictví a mnoha dalších, a to ve formě knih, manuálů, odborných studií, webových stránektechnické dokumentace.

Mgr. Marek Bednář, Brno - Mgr. Marek Bednář

Privat Mgr. Marek Bednář

Žitná 14, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Garantovaný překladatel Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu Mgr. Marek Bednář

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
 1. sponzorovaný odkaz
 2. sponzorovaný odkaz
 3. sponzorovaný odkaz
 4. sponzorovaný odkaz
 5. sponzorovaný odkaz
 6. sponzorovaný odkaz
 7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo