Mgr. Marcela Žihlová Objednat služby

Mgr. Marcela Žihlová Překladatel

Mgr. Marcela Žihlová, Proč si vybrat právě mě

3 důvody proč si vybrat mě

 1. Rychlé jednání

 2. Osobní přístup

 3. Vzdělání v oboru

3 výhody, které nabízím

 1. Rychlost

 2. Příznivá cena

 3. Vzdělání a praxe v oboru

A navíc…

Striktní dodržování termínů
Aktivní komunikace se zákazníkem
Rozumné ceny
Realizace expresních překladů

Můj hlavní přínos pro vás

Zaručuji rychlé jednání od zadání překladu, přes jeho realizaci až po odevzdání. Bezprostředně reaguji na emaily nebo telefonáty a jsem dostupná během celého týdne včetně víkendů. Ráda vyhotovím expresní překlady do téhož nebo do druhého dne nebo za rozumnou cenu.

Díky univerzitnímu jazykovému vzdělání a několikaleté praxi v oboru dokážu zajistit kvalitní a gramaticky i stylisticky správný překlad z angličtiny a ruštiny do češtiny a naopak.

Překládám za rozumné ceny. Máte omezený rozpočet, potřebujete přeložit velký objem textu nebo se vaše texty opakují? Ráda přizpůsobím cenu Vašim potřebám v závislosti na konkrétní zakázce.

Co umím opravdu nejlépe

Zaměřuji se na překlad právních dokumentů, technických textů a marketingových materiálů mezi češtinou, angličtinou a ruštinou.

Nejčastěji překládám:

1. Právní dokumenty:

 • rodné a oddací listy
 • výpisy z trestních a obchodních rejstříků
 • diplomy, certifikáty, vysvědčení
 • firemní dokumentaci
 • smlouvy
 • obchodní korespondenci

2. Technické texty:

 • manuály, návody, příručky
 • dokumenty z oboru automobilového průmyslu, elektrotechniky, stavitelství

3. Marketingové texty:

 • webové stránky
 • reklamní materiály
 • prezentace
 • články atd.

Moje tradice, historie a zkušenosti

Jazyky jsou mu celoživotní vášní. S angličtinou jsem se poprvé setkala na prvním stupni základní jazykové školy. Na gymnáziu se k angličtině přidala ruština a angličtina tak získala silného konkurenta. Když přišla řeč na to, kam se bude můj život ubírat dál, nemusela jsem se dlouho rozmýšlet. Chtěla jsem oba jazyky studovat na univerzitě, což se mi také podařilo. Bakalářské studium oboru Angličtina a ruština pro komerční praxi jsem absolvovala na Západočeské univerzitě v Plzni. Následně jsem se přesunula na druhý konec republiky, abych začala studovat na vyhlášené Univerzitě Palackého v Olomouci, kde jsem po dvou letech úspěšně absolvovala studijní dvouobor Anglická a ruská filologie.

K překladu jsem se dostala díky skvěle vedeným a zajímavým hodinám překladu na Západočeské univerzitě.Tehdy jsem se začala zabývat myšlenkou realizovat se v tomto oboru i v budoucnu. Překladu jsem nakonec věnovala svou bakalářskoudiplomovou práci a byla jsem rozhodnutá, že právě tohle je cesta, kterou se chci ubírat.

Po konci studií jsem na rok odcestovala na Nový Zéland v rámci programu Working Holiday. Na Novém Zélandu jsem pracovala v malé místní firmě, setkávala se s novozélanďany a cestovala po této úžasné zemi. Mezitím jsem pracovně strávila dvě letní sezóny v Řecku, které se stalo mou oblíbenou destinací a přivedlo mě ke studiu dalšího úžasného jazyka – novořečtiny.

Mgr. Marcela Žihlová, Praha - Mgr. Marcela Žihlová

Mgr. Marcela Žihlová

Tupolevova 501, Praha 18 - Letňany
Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu Mgr. Marcela Žihlová

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz Cvrkal - překlady Chicory
Reklama:
 1. sponzorovaný odkaz
 2. sponzorovaný odkaz
 3. sponzorovaný odkaz
 4. sponzorovaný odkaz
 5. sponzorovaný odkaz
 6. sponzorovaný odkaz
 7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo