Viktorija Tyvodarová Soudní překladatelka a tlumočnice

Zkalkulovat cenu služeb

Proč právě já

3 důvody proč si vybrat mě

  1. Kvalita

  2. Spolehlivost

  3. Preciznost

3 výhody, které nabízím

  1. Spokojenost

  2. Důvěra

  3. Jistota

Můj hlavní přínos pro vás

Jako překladatel profesionál nabízím odborné překlady. Prioritou mojí práce je stoprocentní kvalita překladů a rychlé provedení. Tyto aspekty zaručují spokojenost ze strany zadavatele. Od roku 2013 jsem oficiálním soudním tlumočníkem jazyka ukrajinského.Další oblastí, které se dlouhodobě věnuji je překlad z/do jazyka ruského. Od roku 2014 se věnuji aktivnímu obchodu v oblasti odchovu drůbeže a produkci násadových vajec. V uvedeném projektu zastávám funkci vrcholového manažera. Řídím se filozofií nikdy neslibuj nemožné.

Co umím opravdu nejlépe

Garantuji maximální kvalitu provedených překladů. Provádím specializované překlady v oblasti obchodu, služeb, podnikatelství a v oboru odchovu drůbeže a násadových vajec. Mezi své reference mohu zařadit specializované zakázky od společností, které se zabývají mezinárodním obchodem. Na vyžádání překládám smlouvy, firemní korespondenci, objednávky, výpisy z rejstříků, plné moci a úřední listiny (rodné listy, oddací listy, diplomy apod.). Dále nabízím bohaté zkušenosti v oblasti logistiky a skladové problematiky

Moje tradice, historie a zkušenosti

Jako překladatel působím na území ČR od roku 2008. V té době jsem překládala výhradně pro svého zaměstnavatele. Od roku 2013 pracuji jako soudní tlumočník jazyka ukrajinského. V současné době se zabývám expertními překlady ve společnosti, která se zabývá mezinárodním obchodem. Externě překládám pro společnost, která se zabývá personálním leasingem a zaměstnáváním cizinců na území ČR.

Viktorija Tyvodarová, Litomyšl - Viktorija Tyvodarová Důvěryhodná a garantovaná překladatelská firma

Viktorija Tyvodarová

A. Tomíčka 48, Litomyšl

Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz
Reklama: