MERIVA TRANSLATIONS s.r.o.

MERIVA TRANSLATIONS s.r.o. Překladatelská agentura

Zkalkulovat cenu služeb

Proč si vybrat nás

3 důvody proč si vybrat nás

  1. Anglické překlady - překládáme v kombinaci čeština i slovenština.

  2. Odborné překlady - právo, ekonomie, marketing, technika

  3. Profesionální překladatelé - nejvyšší vzdělání a mnohaletá praxe

3 výhody, které nabízíme

  1. Překlad vždy od profesionála

  2. Překlad vždy včas

  3. Překlady s věrností slevou

A navíc…

Klademe důraz na profesionální komunikaci s klientem, tak aby byl maximálně spokojen.

Náš hlavní přínos pro vás

Hledáte, sháníte, potřebujete kvalitní odborný překlad? Překladatelská agentura MERIVA TRANSLATIONS je specialistou na anglický jazyk. Díky našim profesionálním překladatelům získáte špičkovou kvalitu za rozumnou cenu.

Anglické překlady

Zaměřujeme se na překlady do angličtiny a na překlady z angličtiny. Jako svůj výchozí mateřský jazyk pokládáme jak češtinu, tak slovenštinu. Naše překlady zajišťují jedni z nejlepších překladatelů angličtiny v rámci České a Slovenské republiky.

Poskytujeme také překlady v kombinaci čeština – slovenština ve všech různých oborech.

Odborní překladatelé

Odborné překlady vyžadují po překladatelích maximální pečlivost a mnohaleté zkušenosti, tak aby se při překladu dokázali vypořádat s mimořádně náročnou terminologií a stylistikou. Překladatelská agentura MERIVA TRANSLATIONS má k dispozici profesionální překladatele v těchto oborech:

Pokud tedy máte zájem o odborný překlad, jistě vám nabídneme ten nejlepší poměr cena/kvalita.

Co umíme opravdu nejlépe

Hlavní doménou překladatelské agentury MERIVA TRANSLATIONS jsou právní překlady a ekonomické překlady. Denně zpracováváme mimořádně náročné texty i z oborů jako je marketing, reklama, management atd.

Právní překlady

Překlady právních dokumentů jsou mimořádně náročné na použití správné terminologie a stylistiky. Denně překladáme smlouvy různých druhů, smluvní dokumentace, normy, soudní rozhodnutí, texty z občanského práva či obchodního práva atd.

Ekonomické překlady

Ekonomické texty jsou plné nejen čísel a výpočtů, ale specifické terminologie, které rozumí jen ekonomicky orientovaní překladatelé. Dokážeme přeložit obtížné ekonomické texty, jako jsou výsledovky, rozvahy, finanční analýzy, znalecké posudky atd.

Prezentační překlady

Překlady prezentačních materiálů zahrnují www stránky, katalogy, reklamní letáky. Jedná se o oblast, která vyžaduje od překladatele perfektní cit pro jazyk. Naši překladatelé a rodilí mluvčí anglického jazyka dokáží nasměrovat Váš text právě na to publikum, které potřebujete.

Technické překlady

Naši překladatelé splňují jak odborná, tak jazyková kritéria. Překládáme návody k použití, manuály, normy, certifikace a další technické specifikace.

Naše tradice, historie a zkušenosti

Počátky

Překladatelská agentura MERIVA TRANSLATIONS s.r.o. má své počátky již v roce 2001, kdy jsme začínali jako živnostníci a postupně jsme na svoji stranu – tedy stranu kvality – získali první zákazníky. Díky naší kvalitní překladatelské práci jsme se postupně stali dobrým partnerem v oblasti překladů angličtiny.

Založení S.R.O.

Nakonec jsme v roce 2007 založili společnost s ručením omezeným, která se v současné době zaměřuje na vysoce kvalitní překlady v oblasti práva, ekonomie, prezentace a techniky. Dále se soustřeďujeme na vyhledávání kvalitních profesionálních překladatelů, kteří dokáží zpracovávat ty nejobtížnější tex­ty.

Současnost

Překladatelská agentura MERIVA TRANSLATIONS s.r.o. již přeložila tisíce stránek pro státní instituce, univerzity, mezinárodní korporace, středně velké podniky i zcela malé firmy. Naším cílem je vždy odevzdat ten nejlepší překlad za pokud možno rozumnou cenu. Vsázíme na kvalitu a specializaci. Pokud tedy chcete špičkový překlad, neváhejte se na nás obrátit.

MERIVA TRANSLATIONS s.r.o., Praha - Praha

Pobočka Praha

Rumunská 1, Praha 2

Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz
Reklama: