MERIVA TRANSLATIONS s.r.o. Objednat služby

MERIVA TRANSLATIONS s.r.o. Překladatelská agentura

MERIVA TRANSLATIONS s.r.o., Titulek

Jak zajišťujeme kvalitu

Kvalita našich služeb se zakládá na třech základních vlastnostech našich pečlivě vybraných překladatelů:

  • vzdělání na vysoké škole, jazykové zkoušky nejvyšší úrovně
  • zkušenosti v rámci svého oboru a ve vybrané terminologii
  • profesionální a odpovědný přístup ke svému oboru

Kvalitu těchto vlastností prohlubuje druhotná kontrola v rámci naší společnosti, kvalitní korektury a systém výběru dodavatelů.

Profesionální překladatelé

Jak jsme již několikrát uvedli, překladatelská agentura Meriva Translations upřednostňuje kvalitu před nabídkou nízké ceny. Chceme samozřejmě, aby i kvalitní překlad byl co nejvíce dostupný, nicméně nejsme ochotni jít pod cenu. Potom by váš překlad mohl dopadnout velice špatně. Často se setkáváme se špatnými překlady ostatních agentur, které musíme následně korigovat a které v konečném důsledku stojí klienta více, než samotný překlad od profesionálního překladatele.
Naši kvalitu garantujeme právě precizním výběrem špičkových překladatelů, kteří jsou specializovaní, vzdělaní, zkušení a hlavně odpovědní. Pro naši společnost nepřekládají au-pair či nízkonákladoví překladatelé, ale překladatelé, kteří mají špičkové jazykové vzdělání a mají mnohaleté překladatelské zkušenosti. Naše dlouhodobé zkušenosti jednoznačně ukazují, že překlad kvalitní po jazykové i odborné stránce může odevzdat jedině kvalitní překladatel. Bohužel nikdo zatím nevymyslel levnější řešení.

Ověřené reference

Abyste byli ochotni svěřit někomu tak zásadní úkol, jako je kupříkladu překlad smlouvy, je dobré znát práci, kterou má překladatelská agentura za sebou. Naše společnost překládá primárně pro státní instituce a pro mezinárodní společnosti. Máme zkušenosti s rozsáhlými překladatelskými projekty pro. Pokud máte zájem o více informací či konkrétní reference, neváhejte se na nás obrátit. Na Váš dotaz Vám rádi představíme konkrétní zakázky. Výběr ověřených referencí naleznete v sekci Reference.

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo