Objednat služby

Mgr. Marek Bednář Překladatel

Mgr. Marek Bednář, Titulek

Průběh zakázek

1) Kontaktujte mne a zašlete dokument, u kterého máte zájem o překlad/korekturu.
2) Po prohlédnutí dokumentu zašlu návrh ceny (dle ceníku u textových dokumentů, u pdf v závilosti na kvalitě textu po převodu do textového formátu) a termínu dodání.
3) Po vzájemné shodě začnu na zakázce co nejdříve pracovat.
4) Dle potřeby vás kontaktuji s dotazy.
5) Zakázku vám v termínu doručím spolu s fakturou.

Přijímání zakázek a obchodní podmínky

Přijímám zakázky přes objednávkový formulář či e-mail. Po vyhodnocení délky textu (v případě pdf souborů také grafické náročnosti překladu) zašlu celkovou cenu dle ceníku a termín doručení kompletního překladu (včetně korektury překladatelem). Platby probíhají na fakturu či doklad jak v hotovosti tak bankovním převodem.

Co si rozmyslet před objednáním služeb

Před objednáním je třeba vědět, jak je dokument dlouhý, ideálně vědět přímo počet normostran (normostrana = 1800 znaků včetně mezer). Dále je vhodné specifikovat tematickou oblast, které se dokument týká, a nejzazší termín, do kterého potřebujete mít dokument přeložený. Termín dodání vám s největší pravděpodobností navrhnu dřívější. Zaslání nejzazšího termínu předem však urychlí komunikaci v případě, že bych byl příliš vytížený a překlad nemohl ve lhůtě dokončit.

V případě, že se nejedná o první překlad podobného rázu, který zadáváte, překlad výrazně urychlí pokud budete schopni s textem zaslat i krátký slovníček častých pojmů, se kterými se v textu pracuje, a jejich překladů. Zajistíte tak mimo jiné i to, že vaše texty budou používat konzistentní terminologii, ať už je překládá kdokoliv. Pokud takovýto glosář nevlastníte nebo nejste schopni zhotovit, nic se neděje, jedná se jen o užitečnou pomůcku, ale není nezbytný :)

Mgr. Marek Bednář, Brno - Mgr. Marek Bednář

Privat Mgr. Marek Bednář

Žitná 14, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Garantovaný překladatel Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu Mgr. Marek Bednář

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo