Jazykové centrum Correct, s.r.o.

Jazykové centrum Correct, s.r.o. Jazykové centrum

Zkalkulovat cenu služeb

Proč si vybrat nás

4 důvody proč si vybrat nás

  1. Máme rozumné sazby, na opakovaná slova nabídneme 30 až 70procentní slevu.

  2. Jsme flexibilní, komunikativní a ochotní vyjít vstříc.

  3. Dodržujeme termíny!

  4. Pro Váš překlad vyhotovíme individuální cenovou nabídku.

3 výhody, které nabízíme

  1. Realizujeme kompletní jazykové služby do více než 30 jazyků.

    Vašimi texty se budou zabývat vždy rodilí mluvčí daného jazyka!

  2. Vše naleznete dostupně "na jednom místě". Vaše texty přeložíme, zkorigujeme a v případě potřeby i namluvíme do cizího jazyka (tzv. voiceover).

  3. Pro překlady využíváme softwarové nástroje, díky kterým zachováme terminologii a stylistiku ve všech Vašich dokumentech. Vyhotovení překladů zrychlíme a zároveň překlady zlevníme. Na opakovaná slova nabídneme 30 až 70procentní slevu.

A navíc…

Jsme tu pro Vás osobně - přímo v centru Brna.

Náš hlavní přínos pro vás

Díky častému kontaktu se zahraničím jsme vytvořili tým kvalitních a prověřených překladatelů, na který se můžeme spolehnout nejen my, ale i vy!

Rozsáhlý tým zahraničních překladatelů nám umožňuje realizovat překlady nejen v kombinaci s češtinou, ale i mezi cizími jazyky navzájem. Na kolegy v zahraničí se můžeme spolehnout i v případě cizojazyčných korektur.

Jsme moderní. U překladů odborných textů využíváme softwarové nástroje, díky kterým zachováme terminologii a stylistiku ve všech Vašich dokumentech. Vyhotovení překladů zrychlíme a zároveň překlady zlevníme. Na opakovaná slova nabídneme 30 až 70procentní slevu.

Co umíme opravdu nejlépe

Odborné překlady
V rámci odborných překladů máme zkušenosti s překlady z nejrůznějších oborů, např. techniky, školství, vědy a výzkumu, cestovního ruchu, gastronomie, lékařství a kosmetiky.

Soudní překlady
Nejvíce našich klientů oceňuje díky výborné dostupnost v samém centru Brna možnost vyhotovení soudních překladů ve standardních, ale i expresních termínech.

Naše tradice, historie a zkušenosti

Nepatříme mezi veterány v oblasti překladatelských služeb. Naopak. Jdeme s dobou a nabízíme moderní a rychlý servis – přesně takový – jaký dnešní doba vyžaduje.

Na trhu s překlady se pohybujeme od roku 2010.

Jazykové centrum Correct, s.r.o., Brno - Jazykové centrum Correct, s.r.o. Důvěryhodná a garantovaná překladatelská firma

Jazykové centrum Correct, s.r.o.

Kozí 2, Brno-střed

Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz
Reklama: