HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení Objednat služby

HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení Překladatelská agentura

HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení, Titulek

Co lokalizujeme

 1. Zajišťujeme komplexní překlady www stránek, lokalizace software, manuálů, dokumentace k technickým zařízením a přístrojům. Konkrétní technické nástroje a způsob zpracování zpravidla záleží na přáních klienta, jehož procedůrám se plně přizpůsobíme. Naši překladatelé mají zkušenosti s prací v CMS systémech pro lokalizaci webu jako například Kentico a další. Softwarové aplikace menšího rozsahu zpravidla lokalizujeme přímo ve vyexportovaných PO souborech pomocí nástroje POEdit. Lokalizované materiály jsou testovány ve spolupráci s klientem a podle jeho požadavků je i vypracován testovací protokol.

Naše lokalizační služby

Zajišťujeme komplexní překlady www stránek, lokalizace software, manuálů, dokumentace k technickým zařízením a přístrojům. Konkrétní technické nástroje a způsob zpracování zpravidla záleží na přáních klienta, jehož procedůrám se plně přizpůsobíme. Naši překladatelé mají zkušenosti s prací v CMS systémech pro lokalizaci webu jako například Kentico a další. Softwarové aplikace menšího rozsahu zpravidla lokalizujeme přímo ve vyexportovaných PO souborech pomocí nástroje POEdit. Lokalizované materiály jsou testovány ve spolupráci s klientem a podle jeho požadavků je i vypracován testovací protokol.

Naše zkušenosti s lokalizacemi

Příklady lokalizačních zakázek:

 1. Lokalizace webu www.bontia.cz do 6 jazyků, velice komplexní struktura webu, nutnost kontroly kontextu při překladu vzájemně odkazujících částí webového rozhraní pro zákazníka.
 2. Lokalizace interního informačního systému pro firmu GORDON do několika jazyků. Náročné zpracování kvůli rozdílům mezi cílovými jazyky a omezeními danými příslušnou aplikací, nutná úzká spolupráce s klientem.
 3. Lokalizace různých materiálů na rekvalifikační kurzy pro Universität Leipzig o rozsahu několika set normostran do 8 jazyků. Projekt zahrnoval náročné formátování, sazbu a DTP grafických materiálů.
HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení, Praha - HT International s.r.o. (Hero Translating)

Sídlo HT International s.r.o. (Hero Translating)

Seifertova 823/9, Praha 3
Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
 1. sponzorovaný odkaz
 2. sponzorovaný odkaz
 3. sponzorovaný odkaz
 4. sponzorovaný odkaz
 5. sponzorovaný odkaz
 6. sponzorovaný odkaz
 7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo