HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení Objednat služby

HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení Překladatelská agentura

HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení, Titulek

Jak zajišťujeme kvalitu

 • U překladů poptáváme primárně dodavatele, kteří jsou rodilými mluvčími cílového jazyka.
 • Při jejich kontaktování se díváme na reference od jiných firem i na historii naší spolupráce s nimi. Vzápětí náhlédneme do jejich životopisu, čímž zjistíme, jaké mají vzdělání, praxi, zkušenosti, atd.
 • Upřednostňujeme překladatele, kteří jsou absolventy oboru překladatelství na Univerzitě Karlově nebo jiných oborů spojených s jazyky na nějaké z vysokých škol.
 • Dále zjišťujeme, zda pobývali nějaký čas v cizině, případně, zda nejsou z biligvní rodiny, což však pochopitelně nemusí ještě zajistit kvalitní překlad. Ne každý rodilý mluvčí je zdatný ve svém mateřském jazyce.
 • Vzhledem k tomu, že tohle všechno si uvědomujeme, výběr vhodného překladatele pro příslušnou zakázku se snažíme maximálně nepodcenit. Překladatelům, s nimiž nově navazujeme spolupráci, posíláme testovací překlady, které mají zjistit jejich schopnost, nebo lépe řečeno talent překládat.
 • Vzhledem k tomu, že naši dodavatelé jsou převážně absolventi vysokých škol a rozhodně jde o inteligentní lidi, mají obvykle dostatečnou míru sebereflexe a jsou schopni upřímně říct, pokud mají pocit, že na daný překlad nestačí, neb se nespecializují na příslušnou slovní zásobu. K tomu dochází obvykle u technických či medicínských překladů. Je to dáno zřejmě tím, že překladatelé jsou svým oborem humanitního zameření, proto je jich spousta, kteří s technickými texty nepracují vůbec. Naopak existuje řada těch, kteří technické obory vyhledávají.
HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení, Praha - HT International s.r.o. (Hero Translating)

Sídlo HT International s.r.o. (Hero Translating)

Seifertova 823/9, Praha 3
Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz Cvrkal - překlady Chicory
Reklama:
 1. sponzorovaný odkaz
 2. sponzorovaný odkaz
 3. sponzorovaný odkaz
 4. sponzorovaný odkaz
 5. sponzorovaný odkaz
 6. sponzorovaný odkaz
 7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo