HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení Objednat služby

HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení Překladatelská agentura

HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení, Titulek

Technická zařízení k pronájmu

  1. Naše agentura přímo nepůjčuje tlumočnickou techniku, nicméně její zapůjčení běžně zprostředkovává. Velmi úzce spolupracujeme s firmou se touto problematikou zabývající. Dle požadavků klienta a též dle náročnosti akce je možné domluvit se na zapůjčení techniky od nejjednodušších našeptáváků, které ovšem nepatří k nejvalitnějším tlumočnickým technikám, po celé tlumočnické kabiny. K zapůjčení techniky je samozřejmě též zapotřebí využít služeb technika, který se postará o montáž a demontáž a bude k ruce tlumočníkům během celé akce. Služby technika by se neměly podcenit, neb, jak víme z běžného života, technika je velmi nespolehlivá, proto je zapotřebí někoho, kdo si s ní za všech okolností poradí. Pro jednotlivé akce provádíme konkrétní kalkulace cen. Často si chodí někdo z našich spolupracovníků prohlédnout místo, kde se tlumočení bude konat, aby pak mohl snáze dojednat zapůjčení vhodné techniky potřebné pro zajištění prefektního tlumočení.

Rozsah našich konferenčních služeb

Co se konferenčních služeb týče, zajišťujeme věci související přímo s tlumočením, tedy tlumočníky, techniku a techniky. Obvykle pak přímo na místě konání konference je jeden z našich pracovníků, který je tlumočníkům k dispozici. Občerstvení pro tlumočníky obvykle zajišťuje pořadatel konference, případně technik. Pokud by tam nic takového zařízeno nebylo, na základě domluvy s klientem se může zajištění občerstvení chopit naše agentura. Jako standardní služba se to ovšem nebere. (konkrétně – konference AV ČR).

Pronájem tlumočnické techniky

Naše agentura přímo nepůjčuje tlumočnickou techniku, nicméně její zapůjčení běžně zprostředkovává. Velmi úzce spolupracujeme s firmou se touto problematikou zabývající. Dle požadavků klienta a též dle náročnosti akce je možné domluvit se na zapůjčení techniky od nejjednodušších našeptáváků, které ovšem nepatří k nejkvalitnějším tlumočnickým technikám, po celé tlumočnické kabiny. K zapůjčení techniky je samozřejmě též zapotřebí využít služeb technika, který se postará o montáž a demontáž a bude k ruce tlumočníkům během celé akce. Služby technika by se neměly podcenit, neb, jak víme z běžného života, technika je velmi nespolehlivá, proto je zapotřebí někoho, kdo si s ní za všech okolností poradí. Pro jednotlivé akce provádíme konkrétní kalkulace cen. Často si chodí někdo z našich spolupracovníků prohlédnout místo, kde se tlumočení bude konat, aby pak mohl snáze dojednat zapůjčení vhodné techniky potřebné pro zajištění prefektního tlumočení.

HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení, Praha - HT International s.r.o. (Hero Translating)

Sídlo HT International s.r.o. (Hero Translating)

Seifertova 823/9, Praha 3
Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu HT International s.r.o. - odborné překlady a tlumočení

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo