Objednat služby

JUDr. Klára Žejdlová Překladatelka a tlumočnice

JUDr. Klára Žejdlová, Titulek

Moje nejprestižnější zakázka

"Odvážnému štěstí přeje" - tak jsem se dostala k mé nejprestižnější zakázce, tlumočení tiskových konferencí zápasů Evropské ligy a Ligy mistrů. Vše začalo sobotním telefonátem: "Můžete v pondělí tlumočit jednu tiskovku ve Florencii?". Odpovědí "Ano, to není žádný problém." započaly nečekané dva dny studia. Původně jsem si totiž myslela, že se jedná o benefiční utkání, ne o zápas předkola Ligy mistrů. Když jsem to zjistila, rozklepala se mi kolena. A tak jsem se vrhla na studium informací o obou týmech a hlavně na sledování televize, hlavně rozhovorů - tak jsem si nanečisto zkoušela jejich tlumočení.
Naštěstí všechno dobře dopadlo a já si tu práci zamilovala. Navíc si myslím, že ji dělám opravdu dobře, protože od té chvíle mě týmy kontaktují samy.

Moje reference

Od roku 2002 dlouhodobě spolupracuji s firmou Šťastný elektronik – výroba kabelové konfekce, prodej kabelů. Hlavní náplní mé práce je tlumočení po telefonu, při kterém využívám dobrých obchodních vztahů, jež jsou výsledkem dlouhodobé spolupráce s italskými partnery. Mimo to tlumočím při obchodních schůzkách a překládám obchodní dokumenty (poptávky, speciální objednávky, reklamace, smlouvy)
Od roku 2008 dlouhodobě spolupracuji s firmou Biro-D s.r.o. – prodej přírodního kamene. Vedle tlumočení po telefonu tlumočím při osobních schůzkách s italskými partnery a překládám obchodní dokumenty.
Pro nakladatelství Euromedia Group, k.s. (Knižní klub) jsem přeložila několik knih – kuchařku a knihy o ručních pracích.
Od roku 2008 spolupracuji s fotbalovými týmy (SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, AFC Fiorentina, CFC Genoa) – tlumočím tiskové konference fotbalových zápasů Evropské ligy (dříve Poháru UEFA) a Ligy Mistrů.

Moji zákazníci
Firma Podrobnosti
Šťastný elektronik výroba kabelové konfekce a prodej kabelů
Biro-D s.r.o. prodej přírodního kamene
SK Slavia Praha fotbalový tým
FC Viktoria Plzeň fotbalový tým
AC Milan italský fotbalový tým
AFC Fiorentina italský fotbalový tým
CFC Genoa italský fotbalový tým
Euromedia Group, k.s. nakladatelství

Poznámka

Informace o konkrétních kontaktních osobách podám na požádání

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo