Objednat služby

Klára Juříková Překladatel

Klára Juříková, Titulek

Moje nejprestižnější zakázka

Největší výzvou pro mě byl překlad dokumentárního filmu o umělé inteligenci a vyspělé robotice o rozsahu téměř 60 normostran, který jsem musela vyhotovit do pouhého jednoho týdne. Bylo to velice náročné, ale k velké spokojenosti klienta jsem překlad zvládla odevzdat v termínu.

Další satisfakcí pro mě bylo, když byl můj překlad pochválem odborným korektorem za svou správnost a přesnost a pak i samotnými dabéry, že jim jde text "dobře do pusy a krásně se vlézají do svých replik"

Moje reference

Naše studio spolupracuje se slečnou Juříkovou pravidelně. Dělá pro nás překlady jak z angličtiny do češtiny, tak z češtiny do angličtiny, z textu i z odposlechu. S její prací jsme velmi spokojeni, pracuje rychle, vyjde nám vstříc i s urgentními termíny. Zvládá odborný i umělecký překlad, dokáže zachovat povahu textu a je velmi přesná. Její práci můžu vřele doporučit.
Lucie Haviárová, BÄR s.r.o., ****

S překladatelkou Klárou Juříkovou spolupracuje naše dabingové studio dlouhodobě. Podílela se na překladu více než 10 televizních pořadů jako např. Girls Next Door, Doctor 90210, True Hollywood Stories, Duck Dynasty a dalších. Proto ji můžeme vřele doporučit.
Ing. Alena Kyralová, DW Agentura, s.r.o., ****

Klára Juříková navštěvovala mé semináře v době jejího studia na Karlově Univerzitě. Kláru mohu nadšeně doporučit jako překladatelku nejen pro její cit pro správné užití jazyka, ale také její snahu najít skrytý význam za slovy, což ukazuje její vášeň pro přesné a originální vyjádření konkrétní myšlenky. Jako rodilý mluvčí, který pro překlad své knihy z angličtiny do češtiny pracoval s několika překladateli, považuji toto odhodlání k vyjádření jazyka pomocí hledání přesného slova, které vyjadřuje konkrétní myšlenku, jako jednu z nejdůležitějších kvalit dobrého překladatele. Mohu ji sebevědomě doporučit pro jakýkoli projekt, protože vím, že její vášeň pro jazyk zajistí její odhodlání pro jakýkoli zadaný úkol.
(přeloženo z angličtiny)
Craig Morgan M.A., Karlova Univerzita, ****

Klára Juříková, Praha - Klára Juříková

Klára Juříková

U Studánky 12, Praha 7
Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu Klára Juříková

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo