Objednat služby

Aneta Fibingerová Překladatel

Aneta Fibingerová, Proč právě já

3 důvody proč si vybrat mě

  1. Kvalita a profesionální přístup

  2. Časová flexibilita

  3. Možnost vyhotovení expresního překladu

Můj hlavní přínos pro vás

Hledáte překladatele, který zvládne přeložit do češtiny text vyžadující kromě jazykových znalostí i tvůrčí schopnosti? S potěšením vám oznamuji, že právě čtete jeho profil.

Profesně se věnuji překladům z oblastí, jako je marketing, počítačové hry, humanitní vědy (odborné texty – eseje, prezentace). Nezaleknu se však ani beletristických textů.

Garantuji vám profesionální přístup a ochotu přizpůsobit se individuálním požadavkům zákazníka. Nabízím také možnost expresního vyhotovení překladu.

Moje tradice, historie a zkušenosti

Jsem absolventkou dvouoborového bakalářského studia v kombinaci Bohemistika – Anglický jazyk a literatura na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Dále jsem absolvovala magisterské navazující studium v oboru Anglická filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Během vysokoškolských studií jsem se začala zajímat o překladatelství jak uměleckých, tak odborných textů (lingvistika, literární teorie).

Pokud jde o reference, tak dlouhodobě spolupracuji s firmou Špidla Data Processing (překlady PC her) a překladatelskými agenturami (překlady z oblasti humanitních oborů, marketing).

Aneta Fibingerová, Olomouc - Mgr. Aneta Fibingerová

Mgr. Aneta Fibingerová

Polská 9, Olomouc
Hodnocení překladatelů a firem

Doporučte naši firmu Aneta Fibingerová

Sdílejte a napište nám na náš Facebook


Hlavní menu:

Doporučené překladatelské firmy:
Cvrkal - překlady Chicory I. T. C. - Jan Žižka Jazyková škola Lingua www.EKOPreklady.cz doporučená firma na překlady doporučená firma na překlady
Reklama:
  1. sponzorovaný odkaz
  2. sponzorovaný odkaz
  3. sponzorovaný odkaz
  4. sponzorovaný odkaz
  5. sponzorovaný odkaz
  6. sponzorovaný odkaz
  7. sponzorovaný odkaz

Specialisté na odborné překlady

boční logoboční logo